Twitter Reklam

Twitter reklamlarından faydalanarak marka bilinirliğinizi artırın.

Twitter Reklamları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Twitter Reklam, dünyanın en büyük mikroblog sitesi olan Twitter’da bir markanın, ürünün ya da hizmetin, Twitter’a belli bir ücret ödenerek reklamının yapılmasıdır.
Twitter’da reklam vermek için, Twitter’a girdiğinizde soldaki menünün altında çıkan ‘’daha fazla’’ butonuna tıklayıp karşınıza çıkan seçeneklerden ‘’Twitter reklamları’’ sekmesini seçmeniz gerekir. Daha sonra karşınıza çıkacak sayfada ülkenizi ve saat diliminizi seçmeniz istenecektir. Bunu da tamamladıktan sonra, kampanya oluşturma seçeneklerini kullanarak istediğiniz gibi bir reklam verebilirsiniz.
Organiclick tanıtım işlerini profesyonel olarak yapan bir ajanstır. Bu yüzden, reklamınızın hitap edeceği hedef kitleyi daha iyi belirler, size uygun reklam kampanyasının hangisi olacağını daha iyi tespit eder.
Twitter’a reklam vermeden önce reklam bütçenizi siz belirlersiniz yani kısacası bir bütçe satın alırsınız. Twitter’a verdiğiniz reklam, belirlediğiniz hedef kitleye dahil kullanıcılar tarafından görüntülendikçe ya da bir herhangi bir etkileşim kuruldukça bütçenizden düşülür.
Organiclick, reklam için ayırdığınız bütçenin %10’u ile %20’si arasında bir bedel talep etmektedir. Eğer reklam için ayırdığınız bütçe yüksekse, bu oran en aza kadar düşer.
Twitter reklamlarından en çok verim alma ihtimali olan sektörler; sinema, giyim ve etkinlik gibi tüketime yönelik sektörlerdir.
Dünyanın en büyük mikro blog sitesi Twitter’ın 2019 itibariyle tüm dünyada 330 milyon kullanıcısı bulunmaktadır.
Evet. Organiclick olarak raporlamaya ve reklam verenlere şeffaf bir şekilde hizmet etmeye önem veriyoruz. Bu sebeple, yaptığımız çalışmalara, kampanyanın genel olarak nasıl gittiğine dair raporları size sunuyoruz.

Referanslar

Dijital performansınızı artırmaya son bir adım kaldı! Lütfen bize hedeflerinizi iletin. Organiclick danışmanları sizin için detaylı bir analiz gerçekleştirecektir.

İletişime Geç

Organiclick nerede?

İrtibat.

Ulaşım

Haftaiçi: 10:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Bakırköy, Istanbul

Demiryolu Cad, Ok İş Merkezi Kat 2

(+90) 533 123 3000