Tumblr Reklam

Tumblr reklamları ile tumblr kullanıcı kitlesine uygun olan ürünlerinizi tanıtarak daha efektif maliyetlerle satış gerçekleştirebilirsiniz.

Tumblr Reklamları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tumblr reklam, genelde genç kitle tarafından kullanılan bir tür blog sitesi olan Tumblr’da bir markanın ya da ürünün tanıtımının yapılmasıdır. Tumblr’da reklamlar, sponsorlu gönderiler şeklinde verilmektedir.
Tumblr reklamı vermek son derece kolaydır. https://www.tumblr.com/business adresine giderek reklam sayfasına ulaşılabilir. Buradaki formu doldurup Gönder'e tıkladıktan sonra site sizinle iletişim kuracaktır.
Tumblr’da reklamları fiyatı, sizin reklam kriterlerinize göre belirlenir. Seçtiğiniz yaş grubunun, cinsiyetin, lokasyonun genişliği fiyatları yükseltir ya da düşürür.
Organiclick, hizmet bedeli olarak reklam bütçesi olarak belirlediğiniz bütçenin %20’si oranında bir hizmet bedeli talep etmektedir.
Tumblr kullanan yaş grupları değişiklik gösterse de en yoğun şekilde kullanan kitle 17-25 yaş arası yani genç kitledir.
Tumblr büyük oranda genç kitle tarafından kullanıldığı için Tumblr’da reklam vermenin en uygun olduğu sektörler müzik, moda, sanat vb. sektörlerdir.

Referanslar

Dijital performansınızı artırmaya son bir adım kaldı! Lütfen bize hedeflerinizi iletin. Organiclick danışmanları sizin için detaylı bir analiz gerçekleştirecektir.

İletişime Geç

Organiclick nerede?

İrtibat.

Ulaşım

Haftaiçi: 10:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Bakırköy, Istanbul

Demiryolu Cad, Ok İş Merkezi Kat 2

(+90) 533 123 3000