Linkedin Reklamları

LinkedIn reklamları ile firmanız ile ilgilenebilecek profesyonel kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.

Linkedin Reklamları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Linkedin Reklam, B2B (Business to Business) (Şirketten Şirkete) pazarlama faaliyetleri alanında dünyadaki en popüler sosyal ağ olan Linkedin’de, firmanızın reklamının yapılmasını sağlayan hizmettir.
Reklam ücretleri reklamınızın kapsamına göre değişmektedir. Geniş hedef kitleler seçerek oluşturduğunuz reklamlarda daha az tıklama başına ücret öderken, daha daraltılmış kitlelere yönelik reklamlarda daha yüksek ücretler ödersiniz.
Linkedin profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olduğu için bu platforma reklam vermek en çok, eleman arayan profesyonel şirketler, B2B amacı ile tanıtım yapan firmalar vb. için uygundur.
Evet. Özellikle de profesyonel alanda hizmet vermekte olan firmalar için son derece uygundur. Hedefe yönelik kampanyalar yapmak istiyorsanız Linkedin reklamları doğru tercih olacaktır.
Temel olarak üç reklam tipi vardır. Bunlar; sponsorlu içerik, sponsorlu mail ve banner reklamlarıdır.
İş dünyasının en büyük sosyal ağı konumunda olan Linkedin 2019 yılı itibariyle dünya çapında beş yüz milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir.
Evet. Linkedin reklamlarınızı oluştururken konum, şirket özellikleri, demografi, eğitim seviyesi, iş deneyimi gibi seçenekler arasından tercih yaparak hedef kitlenizi daraltabilirsiniz.
Evet. Organiclick olarak yaptığımız çalışmalarda raporlama ve şeffaflığa çok önem veriyoruz. Reklam süreciniz boyunca ne kadar harcama yaptığınızı aylık raporlar ile görebilirsiniz.

Referanslar

Dijital performansınızı artırmaya son bir adım kaldı! Lütfen bize hedeflerinizi iletin. Organiclick danışmanları sizin için detaylı bir analiz gerçekleştirecektir.

İletişime Geç

Organiclick nerede?

İrtibat.

Ulaşım

Haftaiçi: 10:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Bakırköy, Istanbul

Demiryolu Cad, Ok İş Merkezi Kat 2

(+90) 533 123 3000