Biz Kimiz?

 01


OCAK & 2010

2010 yılından bu güne bir milyar organik trafiğin gerçekleşmesini sağlayan Organiclick, 360 derece dijital pazarlama ajansıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile onlarca farklı sektörde başarıya imza atmıştır. Başta Türkiye olmak üzere bütün Dünya’da hizmet veren profesyonel ekibimiz, sonuç odaklı özgün stratejiler üreterek ürün veya hizmetlerinizi müşteri kitlenize ulaştırır.

“Optimizasyon çalışmalarında temel amaç deneyim arttırmaktır. Google, kullanıcılarının yapmış olduğu aramaları, en iyi sonuçlara ulaştırmayı amaç edinmiş bir arama motorudur. Organiclick ise yaptığı bütün faaliyetlerde kullanıcı deneyimini ön planda tutmayı alışkanlık haline getirmiştir.”

-Can Cankıran


İçine dahil olduğumuz her yarışta her zaman daha iyisini yapabilmek için çalışırız. Ekibimiz başarıların motivasyonuyla, yanılgıların tecrübeleri ile güçlenen bir yapıya sahiptir. Yaptığımız her işte sabit kalıpların içerisine sığmayıp yeni kreatifler ile farklı çözümler üretmekten keyif alırız. 

Referanslar

Dijital performansınızı artırmaya son bir adım kaldı! Lütfen bize hedeflerinizi iletin. Organiclick danışmanları sizin için detaylı bir analiz gerçekleştirecektir.

İletişime Geç

Organiclick nerede?

İrtibat.

Ulaşım

Haftaiçi: 10:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Bakırköy, Istanbul

Demiryolu Cad, Ok İş Merkezi Kat 2

(+90) 533 123 3000