Açılış Sayfası Tasarımı

Müşterilerinizin web sitenizde daha iyi bir deneyim yaşaması için profesyonel destek alın.

Açılış Sayfası Tasarımı Hakkında

Arama motorunda arama yapan bir kullanıcının, arama motoru sonuç sayfasında karşılarına çıkan bir sonuca-reklama tıklamasından sonra gittiği web sayfasıdır.
Açılış sayfası tasarımı yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik bir sayfa yapabilmektir. Kullanıcının sayfaya girdiğinde karşılaşacağı görünümün nasıl olması gerektiğinin üzerinde durulmalı ve uygun bir tasarım yapılmalıdır. Açılış sayfası tasarımı yapılırken ilk önce bir PSD çizimi yapılır daha sonra bu çizim HTML kodlarına aktarılır.
Organiclick olarak verdiğimiz açılış sayfası tasarımı işleminin sabit bir fiyatı yoktur. Yapılan işlemin ücreti, açılış sayfası tasarımı talep edilen sayfada yapılması gereken işlerin yoğunluğuna ve tasarımın kaç sayfaya yönelik yapılacağına göre farklılık göstermektedir.
Açılış sayfası tasarımı ile kullanıcı deneyimi birbiriyle doğrudan ilişkili iki konudur. Çünkü açılış sayfası tasarımı da aynı kullanıcı deneyimi gibi kullanıcıların daha iyi bir site deneyimi yaşamasını ve kullanıcıların ihtiyaçlarının yerine getirilmesini hedefler. Kısacası, açılış sayfası tasarımı da UX’in kapsadığı alanlar arasındadır.
Bu soruya kısmen evet şeklinde cevap verebiliriz. Kullanıcı deneyimi, açılış sayfası tasarımını da kapsadığı için bu hizmeti alanlar kullanıcı deneyimi hizmetinin bir parçasını almış olurlar. Fakat bütün olarak aldıkları söylenemez zira kullanıcı deneyiminin birçok farklı parçası daha vardır.
Evet tabii ki etkiler. Çünkü Google, organik arama sonuçlarını sıralarken, bir sayfaya tıklayan kullanıcının o sayfada geçirdiği süreyi de dikkate alır. Bu sebeple, Organiclick’ten alacağınız bir açılış sayfası tasarımı hizmeti, SEO performansınızı da etkileyecektir.

Referanslar

Dijital performansınızı artırmaya son bir adım kaldı! Lütfen bize hedeflerinizi iletin. Organiclick danışmanları sizin için detaylı bir analiz gerçekleştirecektir.

İletişime Geç

Organiclick nerede?

İrtibat.

Ulaşım

Haftaiçi: 10:00-19:00

Cumartesi: 12:00-18:00

Bakırköy, Istanbul

Demiryolu Cad, Ok İş Merkezi Kat 2

(+90) 533 123 3000